Hakkımızda

Tünel Medya, tanıtım, reklam ve kurumsal çözümler üretmek amaçlı yapım ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur.

2008'den bu güne 10 yıldır hizmet sektöründe yer alan Tünel Medya müşterilerinin çözüm ortağı olurken, tanıtım , reklam filmleri, fotoğraf çekimleri ve sanal tur yapımları gibi hizmetleri ile firma, ürün tanıtımlarını en kaliteli ve optimum şekilde yapmaktadır, yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Tünel Medya amatör ruhuna, profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek; müşterilerine yıllardır yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Tünel Medya firmaların tanıtım ve reklam hizmetlerini verirken, işletmelerin hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüm; ajans çalışanlarımızın ve danışmanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini kullanmaları ile mümkün olmaktadır.

Doğru stratejiler geliştirerek, hedeflenen kitleye, en uygun bütçe ile ulaşmaya çalışır. Bu yatırımın karşılığını verebilme telaşını ve aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.